Úspěchy v roce 2018 naší chovatelské stanice

03.07.2018

Daffy si na Mezinárodních všestranných zkouškách přinášení retrívrů vybojovala titul - U - všestranný pes! Byla to meta, po které jsem toužila. Ani ve snu mě nenapadlo, že Daffy své první všestranky udělá napoprvé a ještě s titulem CACT v 1.ceně! Celkově na 3. místě z 19 zúčastněných psů. Tím jsme se nominovaly na příští rok na MSR, kde se utkávají ti nejlepší z nejlepších.


Letošní první pololetí se neslo v duchu velkých zkouškových úspěchů odchovánků naší chovatelské stanice!

Naše Daffy 3 měsíce po porodu vyrazila na nominační Derby ČR, na ZPR do Stříbřece. Pracovala nádherně, zkoušky jsme v konkurenci 24 psů dokončili v I.ceně s titulem CACT celkově na krásném 4. místě! 

Druhým zkouškovým borcem je Denny, který se rozhodl se konečně zapojit do zkouškového klání. 

Letošní rok zahájil v květnu na klubových podzimních zkouškách v Kunžaku, ze kterých si odvezl umístěním v I. ceně, celkově na 4. místě titul CACT.

Prázdniny odstartoval účastí na Severočeském derby v Zahrádkách, kde se mu podařlo vybojovat v KPZ v rozstřelu vítězné 1. místo a titul CACT.
Ve zkouškách z vodních prací se umístil na 4. místě a obdržel titul res.CACT. Celkově obsadil krásné 2. místo. Má tedy pěkně našlápnuto v kolejích svojí sestřičky Fífy směrem k titulu Šampion práce! :-)